Opinie naszych Klientów są dla nas bezcenne

Chcesz się podzielić z nami swoją opinią o wizualizacjach 3D? Napisz do nas a zamieścimy tutaj Twój komentarz.

Jest nam niezmiernie miło, że coraz więcej naszych Klientów jest zadowolonych z otrzymanych wizualizacji wnętrz i produktów.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby każdy komu wykonujemy wizualizacje 3D był na 100% usatysfakcjonowany efektem końcowym naszej pracy.

Stylhen

Max Tracing 3d to partner, którego polecamy. Bardzo dobra komunikacja, szybkie korekty i wysokiej jakości efekt. Doskonale nam się współpracuje 🙂
Cezary Zielonka

Labi Meble

Solidny partner biznesowy, wizualizacje wykonane przez firmę Max Tracing cechują się wysoką jakością, dbałością o najdrobniejszy szczegół a przede wszystkim ogromną kreatywnością. Max Tracing to ludzie z pasją, którzy kochają to co robią, takie podejście w połączeniu z dyscypliną pracy i odpowiednią motywacją musi przynieść sukces czego gorąco życzę. Profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach, lepszego dostawcy wizualizacji nie mogliśmy sobie wymarzyć, gorąco polecam. Liczę na dalszą owocną współpracę.
Wiesław Łabędż

MebPro

Bardzo profesjonalna realizacja. Doskonały kontakt i terminowa realizacja zlecenia.
Karol Warynowski

Modera

Byłam cudownie zaskoczona efektem prac jakie dostałam do oceny. W biurze nikt nie był w stanie rozpoznać, że to nie są prawdziwe zdjęcia.
Małgorzata Listowska